biznes-branzy-sprzatajacej

0

Sprzątanie usługi zachodniopomorskie – wyrażenie, co od razu rzuca się (i rzucać się musi) w oczy samo w sobie nie jest zbyt udatne. Nie jest nawet szczególnie intrygujące ani nie jest też skłaniające do zastanowienia się nad głębszym sensem i (być może istniejącym – być może wcale nie) ukrytym jego przekazem.

Te trzy wyrazy, ułożone w dodatku w sposób całkiem luźny i ordynarnie nieskładny niczym wyleniały kot rozlokowują się na bieli ekranu monitora – kaleczą swym lenistwem i niespójnością.  Niczym ów kot, niechlujnie przewracający się teraz na plecy i prostujący nieznacznie pałąkowaty, naturalnie wykrzywiony kręgosłup ni to jęknie ni to zamiauczy ni to wreszcie powie coś do nas językiem ni to ludzi ni zwierząt tak, że nie wiesz sam, choćbyś ucha nastawiał azali to mówi on co czy tylko w uszach ci dzwoni cichy pomruk. Tak to właśnie z owym zlepkiem wyrazów nieskładnych jest: sprzątanie usługi zachodniopomorskie…

Niby wiesz czego chce od ciebie ten paskudny kot, niby znasz sens słów, znasz go niezaprzeczalnie… No ale co z tego, że go znasz, skoro nie wiesz po jaką cholerę ten internetowy lis, który w dodatku płonie (dziwne, że to też zwierzak i to nawet do kota podobny, czyż nie?) pokazał ci tego zlepko-słowno-leniwego kocura, który nie ma ci pozornie nic do przekazania, ba! Ty wiesz, że on jest paskudny ale mimo to trwasz w zastanowieniu, mówiąc sobie „no i co, że sprzątanie i tak dalej?”. A kot o tym wie… wie, że tak myślisz i bardzo mu się to podoba. Bo, nawet jeśli nie wiesz o tym, ja również wiem, że będziesz się w kota wpatrywał i właśnie dlatego go tu umieściłem. Bo ja wiem, jak działa pozycjonowanie. Ty też wiesz?